Slide background
Slide background

Formularz kontaktowy

 

Export-Import Machońko dystrybutorem najlepszych generatorów w kraju

Export-Import Machońko to firma z ogromnym doświadczeniem na polskim rynku. Od wielu lat jesteśmy znakomitym dystrybutorem sprzętów budowlanych, które nieustannie dobieramy ze względu na ich jakość oraz innowacyjność. Dlatego też agregaty, jakie dostępne są za naszym pośrednictwem, również spełniają powyższe wymogi, co sprawia, że całkowicie odpowiadają potrzebom naszych usługobiorców.

Współpraca z Atlas Copco, która trwa już lata
Nasza praktyka pozwala nam dobierać jedynie najlepszych partnerów. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na wspólną działalność z marką Atlas Copco, niezwykle cenioną na rynku międzynarodowych, której produkty znajdują się w naszej ofercie. Odznacza się ona innowacyjnością w stosowanych przez nią rozwiązaniach i dbaniem o potrzeby konsumentów. Za sprawą naszej wieloletniej współpracy zyskaliśmy pewność, że proponowane realizacje nie tylko są najlepsze, jakie są obecnie dostępne, ale także, że będą one jeszcze udoskonalone w najbliższym czasie.

Gwarantowane źródło zasialania – agregaty prądu stacjonarne
Agregaty stacjonarne to znakomite rozwiązanie dla wszystkich osób, jakie potrzebują pewnego źródła prądu. Takimi urządzeniami interesują się firmy z przeróżnych gałęzi biznesu i gospodarki, ponieważ istnieje bardzo wiele zastosowań tego sprzętu. Nowatorskie agregaty prądu stacjonarne Atlas Copco są skonstruowane z myślą o firmach budowlanych, które muszą mieć niezawodne i pewne źródło prądu podczas wykonywania swojej pracy. Jednak sprawdzą się one również w roli zapasowego źródła zasilania we wszelkich instytucjach, np. placówkach medycznych.

Agregaty przewoźne – dla działalności o ruchomym charakterze
Generetory prądu przewoźne Atlas Copco są znakomitym rozwiązaniem dla tych firm oraz instytucji, które dość powszechnie przenoszą się z jednej lokalizacji na drugą. Sprawdzą się one podczas organizacji koncertów i festiwali. Pewne źródło prądu, niezawodność i bardzo prosty transport sprawia, że agregaty przewoźne Atlas Copco są najbezpieczniejszym rozwiązaniem dostępnym na rynku. Podobnie jak wszystkie generatory prądu Atlas Copco są one najlepszymi produktami, jakie mogą Państwo kupić za pośrednictwem firmy Export-Import Machońko.