Slide background
Slide background

Formularz kontaktowy

 

Export-Import Machońko pośrednikiem najlepszych generatorów w kraju

Export-Import Machońko to firma z ogromnym doświadczeniem na polskim rynku. Od wielu lat dobieramy sprzęt budowlany pod względem jego jakości oraz innowacyjności i tylko dystrybucją takich urządzeń się zajmujemy. Także dostępne za naszym pośrednictwem generatory spełniają wszystkie wymogi i satysfakcjonują naszych klientów.

Wieloletnia współpraca z Atlas Copco
Nasze doświadczenie pozwala nam dobierać tylko najlepszych partnerów. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na wspólną działalność z marką Atlas Copco, niezwykle cenioną na rynku międzynarodowych, której produkty znajdują się w naszej ofercie. Odznacza się ona innowacyjnością w stosowanych przez nią rozwiązaniach i dbaniem o potrzeby konsumentów. Nasza wieloletnia współpraca sprawia, że mamy pewność, że proponowane rozwiązania są najlepszymi dostępnymi w tym momencie, a także, że będą one jeszcze udoskonalone w najbliższej przyszłości.

Gwarantowane źródło zasialania – generatory prądu stacjonarne
Agregaty stacjonarne Atlas Copco są rewelacyjnym rozwiązaniem dla wszystkich, którym zależy na stałym źródle prądu. Zastosowań takiego urządzenia jest bardzo dużo, dlatego mogą się nim zainteresować firmy z różnych gałęzi biznesu oraz gospodarki. Innowacyjne generatory prądu stacjonarne Atlas Copco są zalecane przede wszystkim firmom budowlanym – za ich sprawą budowlańcy zyskują godne zaufania i pewne źródło prądu. Są one równocześnie znakomitym nabytkiem dla pozostałych instytucji, jak np. placówki medyczne, które potrzebują ich jako zapasowe źródło zasilania.

Agregaty przewoźne, które mogą przydać się w działalności o mobilnym charakterze
Agregaty prądu przewoźne przydadzą się przede wszystkim takim firmom oraz instytucjom, które często przenoszą się z miejsca na miejsce. Są więc doskonałym rozwiązaniem w momencie organizacji koncertów lub festiwali. Agregat przewoźne Atlas Copco jest najbezpieczniejszym dostępnym na rynku sprzętem, który jest gwarancją niezawodności, prostego transportu, a przede wszystkim pewnego źródła prądu. Podobnie jak pozostałe agregaty prądu Atlas Copco są one najlepszymi produktami, które mogą Państwo kupić za pośrednictwem firmy Export-Import Machońko.