Slide background
Slide background

Formularz kontaktowy

 

Najlepsze agregaty prądu tylko za pośrednictwem Export-Import Machońko

Export-Import Machońko to firma z olbrzymim doświadczeniem na krajowym rynku. Od wielu lat jesteśmy znakomitym dystrybutorem sprzętów budowlanych, które nieustannie dobieramy ze względu na ich jakość i innowacyjność. Dlatego też generatory, które dostępne są za pośrednictwem naszej firmy, również spełniają powyższe wymogi, co sprawia, że całkowicie odpowiadają oczekiwaniom naszych usługobiorców.

Wieloletnia współpraca z Atlas Copco
Długoletnie doświadczenie sprawia, że współdziałamy jedynie z zaufanymi partnerami. Właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się na współpracę z marką Atlas Copco, bardzo cenioną na rynku międzynarodowych, której produkty są w naszej ofercie. Charakteryzuje ona innowacyjnością w proponowanych przez nią rozwiązaniach oraz dbaniem o potrzeby konsumentów. Nasza wieloletnia współpraca sprawia, iż mamy pewność, że stosowane rozwiązania są najlepszymi dostępnymi obecnie, a także, że będą one jeszcze udoskonalone w najbliższym czasie.

Pewne źródło zasialania – agregaty prądu stacjonarne
Agregaty stacjonarne to rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich osób, które potrzebują pewnego źródła prądu. Takimi urządzeniami interesują się firmy z różnych gałęzi biznesu i gospodarki, ponieważ istnieje bardzo wiele zastosowań tego sprzętu. Innowacyjne generatory prądu stacjonarne Atlas Copco są zalecane przede wszystkim firmom budowlanym – za ich sprawą budowlańcy zyskują niezawodne i pewne źródło prądu. Jednak sprawdzą się one także w roli zapasowego źródła zasilania we wszystkich instytucjach, np. placówkach medycznych.

Agregaty przewoźne – dla działalności o ruchomym charakterze
Generatory prądu przewoźne są rewelacyjnym rozwiązaniem dla tych firm oraz instytucji, które dość powszechnie przenoszą się z jednego miejsca na drugie. Sprawdzą się one podczas organizacji koncertów oraz festiwali. Pewne źródło prądu, niezawodność oraz bardzo prosty transport sprawia, że agregaty przewoźne Atlas Copco są najpewniejszym rozwiązaniem dostępnym na rynku. Te oraz inne generatory prądu Atlas Copco są najlepszymi produktami, jakie znajdą Państwo w ofercie firmy Export-Import Machońko.