Slide background
Slide background

Formularz kontaktowy

 

Atlas Copco – Sprężarka – kompresor przewoźny.

Atlas Copco – Sprężarka – kompresor przewoźny to wysokiej klasy urządzenia, które zostały podzielone na kategorię dużych, średnich oraz małych urządzeń proponowanych wszystkim zainteresowanym klientom przez naszą firmę.

W grupie dużych maszyn znajdziemy takie produkty jak na przykład:
- 900 – 1600 John Deere & Caterpillar
- DrillAir Y35/V39
- DrillAir 1165-1335 cfm
- DrillAir Open Unit
- DrillAir Open Unit 1165-1335 cfm
- Maszyny 19,7–45,2 m³/min (695–1600 cfm)
- Urządzenia typu OEM
- TwinAir
- TwinAir 1975-2232 cfm
- XATS 1600 zone2

Dmuchawa DirllAir Y35/V39 to niezawodne urządzenie dostarczające duże ilości sprężonego powietrza pod wysokim ciśnieniem. Opracowane zostały przede wszystkim z myślą o bardzo wymagającej branży wiertniczej. Maszyny z serii skutecznie i niezawodnie dostarczają użytkownikom duże ilości powietrza przy równoczesnej maksymalnej możliwej redukcji kosztów związanych z pracą maszyny. Produkt wyposażony w innowacyjne technologię takie jak Dynamic Flow Boost®, XPR – czyli rozszerzony zakres ciśnienia, FuelXpert™ czy Oiltronix™, pozwalają maszynie pracować w bardzo wysokim stopniu wydajności oraz zapewniają bardzo pożądaną trwałość produktu. Wszystkie modele produkowane są w wersjach spełniających najnowsze wymogi w zakresie emisji spalin oraz hałasu. Przy używaniu produktów z opisywanej serii możliwe jest wiercenie nawet 500m odwiertów dziennie. Maszyna spalając maksymalnie 2,2L paliwa na każdy metr wykonanego odwiertu czyni produkt doprawdy ekonomicznym wyborem.
Więcej informacji na temat pracy maszyny z największą przyjemnością udzieli Państwu pracownik naszej firmy.
Urządzenia DrillAir Open Unit to produkt, który podobnie jak maszyna opisywana powyżej w maksymalnym stopniu została skonstruowana tak, aby najlepiej radzić sobie tam gdzie stawiane wymagania są największe – w ciężkim przemyśle wiertniczym. Produkt cechuje się konstrukcją otwartej ramy, która pozwala na różnorakie, specjalistyczne zastosowania oraz oczywiście integrację w sieć urządzeń typu OEM. Swoim użytkownikom zapewniają dostarczenie powietrza pod wysokim ciśnieniem w sposób ekonomiczny, niezawodny i oczywiście bardzo wydajny. Zastosowany w dmuchawie technologii FuelXpert pozwala na maksymalne możliwe zniwelowanie ilości niezbędnego do pracy maszyny paliwa. Produkt jest bardzo łatwy w obsłudze, posiada bardzo wydajny system chłodzenia a jego transport i późniejsza instalacja zostały stanowczo uproszczone. Więcej informacji na temat tej niezawodnej maszyny znajduje się w broszurze. Pytania dotyczące produktu można również kierować do pracowników naszej firmy.

Sprężarka – kompresor przewoźny firmy – Atlas Copco

Atlas Copco – Sprężarka – kompresor przewoźny to rzecz jasna nie tylko duże produkty. W ofercie naszej firmy, zainteresowani klienci znajdą również sprzęt o średniej wielkości oraz sprzęt niewielki gabarytowo.

Do średnich maszyn możemy zaliczyć na przykład wydajny i niezawodny produkt 4,3–17,6 m³/min: 8,6–12 bar — XA(M, H)S 287–237 Md. Zastosowane w nich zostały najbardziej innowacyjne technologie konstrukcyjne. Instalacja silnika MUT spełniającego wymogi STAGE IV daje pewność, iż praca całego produktu odbywa się zgodnie z aktualnymi regulacjami w zakresie emisji szkodliwych substancji w spalinach. Maszyny z tej serii zużywają zdecydowanie mniej paliwa niż inne produkty dostępne na rynku oraz zapewniają bardzo wysoki poziom produktywności. Zaprojektowany zostały specjalistycznie pod katem pracy podczas odwiertów budowlanych czy też podczas piaskowania. Dzięki swoim niewielkim gabarytom oraz ciężarowi nie przekraczającemu wartości 3500 kilogramów maszyny stają się produktami bardzo dostępnymi i są wyjątkowo łatwe w transporcie. Cechuje je łatwa obsługa, bardzo niski poziom zużycia paliwa oraz oczywiście możliwość pracy w trudnych warunkach (zakres temperatur od -10 stopni Celsjusza, aż do 45 kresek powyżej zera).

Najmniejsze gabarytowo zaś produkty wyposażone zostały w silniki od tak znanych producentów jak na przykład Honda, Kubota czy też Deutz. Są one kompaktowe, wydajne, ekonomiczne oraz oczywiście bardzo proste w obsłudze. Małe maszyny stanowią idealne źródło powietrza do zasilania na przykład narzędzi pneumatycznych. Swoje zastosowanie znajdą również w trakcie prac związanych z piaskowaniem. Cześć modeli może zostać wyposażone w generator o mocy 6,5 lub 12 kVA. Cechują je bardzo trwałe komponenty, niskie koszty użytkowania z dużym zapasem paliwa, bardzo uproszczone prace związane z koniecznym serwisowaniem urządzenia oraz oczywista łatwość obsługi.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi produktami dostępnymi w kategoriach bądź konsultację z pracownikiem naszej firmy i uzyskanie niezbędnych informacji dotyczących oferowanych przez nas produktów w kategorii: sprężarka – kompresor przewoźny – Atlas Copco.

Atlas Copco sprężarka – kompresor przewoźny