Slide background
Slide background

Formularz kontaktowy

 

Atlas Copco – Sprężarki Bezolejowe.

Proponowane klientom firmy Atlas Copco sprężarki bezolejowe zaliczane do grupy kompresorów powietrza i gazów zostały podzielone na podkategorie ułatwiające wybór odpowiedniej maszyny
I tak odwiedzając naszą witrynę internetową mogą Państwo znaleźć produkty rozmieszczone w podanych poniżej podkategoriach:
- spiralne
- śrubowe
- tłokowe
- rotacyjne – zębate, oraz:
- bezolejowe kompresory odśrodkowe, które w dalszej kolejności podzielić możemy na niskociśnieniowe oraz średniociśnieniowe.

Każda z wymienionych powyżej grup zawiera specjalistyczne, proponowane klientom firmy Atlas Copco – sprężarki bezolejowe. Natomiast każdy z produktów oferowanych za pośrednictwem naszej witryny internetowej świetnie przystosowany jest do spełnienia wszystkich wymagań, tych nawet najbardziej wybrednych klientów. Produkty cieszące się uznaniem od wielu lat służą wszystkim z Państwa, specjalistyczną pomocą w różnorakich dziedzinach techniki.

W naszej ofercie specjalistycznych sprężarek bezolejowych – Atlas Copco, każdy produkt można określić mianem godnego polecenia. Biorąc, jako przykład produkt SFR 2-11 będący kompresorem z podkategorii maszyn spiralnych idealnie nadaje się do zastosowania w kolejnictwie. Posiadając bardzo wiele zalet, wszystkich naszych klientów zadziwia ogromną funkcjonalnością oraz bardzo niskimi kosztami eksploatacji. Sprężarki z rodziny SFR pomagają operatorom kolejowym w sprawnej realizacji powierzonych zadań przy maksymalnej redukcji kosztów związanych z przeprowadzaną operacją. Wspomniany model SFR to jeden z najbardziej wytrzymałych produktów, co osiągnięte zostało poprzez ograniczenie do niezbędnego minimum ruchomych części maszyny. Kompresor SFR 2-11 może pracować bez przerwy w trybie dociążenia, nawet w najtrudniejszych warunkach utrzymując przy tym odpowiednio niski poziom hałasu. Wybierając kompresor SFR 2-11 nasi klienci mogą mieć pewność, iż przede wszystkim stawiają na niezawodność. W całości wykonany z materiałów odpornych na korozje produkt może pracować bez najmniejszych problemów w zakresie temperatur od nawet – 40 stopni celsjusza aż do 50 kresek powyżej zera. Oprócz tego standardowo maksymalny czas działania, wspomniane już wcześniej niskie koszty podczas całego okresu użytkowania produktu oraz bardzo przydatne niewielkie gabaryty i niski ciężar.

Kontynuując jednak drogę po naszych produktach, powinniśmy również, chociaż pokrótce wspomnieć na temat produktów zawartych w podkategorii sprężarek bezolejowych śrubowych – Atlas Copco. I tak właśnie maszyna AQ 30-55 \ 15-55 VSD to produkt dostępny w wersji zarówno chłodzonej z wykorzystaniem wody jak i wykorzystującej do utrzymania należytej temperatury pracy powietrzę. Produkt ten dostarcza czyste, pozbawione oleju powietrze pod wysokim ciśnieniem, przy jak najmniejszym możliwym zużyciu energii i opracowane zostały specjalnie na potrzeby przemysłów wymagających jak najwyższego poziomu czystości, jak na przykład produkcja farmaceutyczna, produkcja żywności czy też elektronika precyzyjna. Wiarygodność najwyższej jakości pracy maszyny potwierdza certyfikat ISO 8573-1 KLASY 0 (2010). Wybierając tak specjalistyczny produkt jak kompresor AQ 30-55 \ 15-55 VSD klienci przede wszystkim zwracają uwagę na wydajność. Opisywany produkt dzięki dodatkowemu chłodzeniu za pomocą wody może wygenerować zdecydowaną większą ilość powietrza na każdy kW. W odpowiedniej wersji produktu oszczędność energii sięga nawet tak zadowalającego poziomu jak 35%. Jak już również udało nam się wcześniej wspomnieć kompresory AQ dostarczają maksymalnie czyste, w żaden sposób niezabrudzone powietrze – zapewniając zainteresowanym klientom gwarancję zerowego ryzyka zanieczyszczenia produktów, zerowego ryzyka strat spowodowanych przestojem w produkcji, jak i oczywiście również gwarancję zerowego ryzyka narażenia firmy na pozbawienie ich wypracowanej dobrej reputacji. Produkty z serii AQ to również bardzo niski poziom hałasu oraz zastosowany zaawansowany system sterowania i kontroli mający na celu zapewnienie całkowitej wydajności i zagwarantowanie niezawodności.

W zastosowaniu przemysłowym bardzo dobrze radzą sobie również kompresory tłokowe z tłokiem aluminiowym jak na przykład produkt LF. Określany mianem produktu niezawodnego gwarantuje niemal 100% bezawaryjność oraz bardzo niskie koszty eksploatacji – niewymagające praktycznie przy tym obsługi serwisowej. Przy zastosowaniu najnowszych technologii maszyny z serii LF zapewniają dostarczenie powietrza pod najniższą temperaturą, przy zachowaniu jednak jak najwyższej jego, jakości. Wysoka niezawodność, gwarancja powietrza pozbawionego w całości cząstek oleju potwierdzona certyfikatem KLASY 0 (2010) zgodnego z ustaloną normą ISO 8573-1, łatwa obsługa serwisowa, najniższe koszty eksploatacji oraz niewielkie gabaryty to cechy charakteryzujące niezawodny produkt LF.
Atlas Copco sprężarki bezolejoweSprężarki powietrza i gazów Atlas Copco