Slide background
Slide background

Formularz kontaktowy

 

Atlas Copco – Niskociśnieniowe odśrodkowe sprężarki bezolejowe.

Niskociśnieniowe odśrodkowe sprężarki bezolejowe firmy Atlas Copco to produkty gwarantujące powietrze całkowicie pozbawione cząstek oleju. Świetnie sprawdzające się w różnorakich dziedzinach techniki i przemysłu, wymagających maksymalnej czystości pracy.

Kompresory ze wspomnianej grupy to nie tylko przytaczany już wcześniej wysoce energooszczędny i niezawodny produkt ZB 100-160 VSD, lecz również maszyna ZB 300-900. Produkt ten posiada zintegrowaną przekładnię, co już na starcie zapewnia wysoką klasę produktu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii wybierając ten właśnie kompresor mamy pewność, iż w przyszłości będziemy pracować z produktem o naprawdę wysokiej wydajności przy równoczesnym maksymalnym wydatku powietrza pozbawionego wszelakich zanieczyszczeń – takich jak na przykład cząstki oleju. Podobnie jak produkt ZB 100-160 VSD świetnie sprawdzają się tam, gdzie wymagana jest 100% higiena pracy.
Atlas Copco niskociśnieniowe odśrodkowe spręzarki bezolejoweOdśrodkowe spręzarki bezolejowe Atlas Copco powietrza i gazów

Brak produktów.