Slide background
Slide background

Formularz kontaktowy

 

Atlas Copco – Sprężarki odśrodkowe.

Atlas Copco – Sprężarki odśrodkowe to produkty rozmieszczone w takich podkategoriach jak na przykład maszyny niskociśnieniowe oraz średniociśnieniowe. Każda z podkategorii może pochwalić się seriami wysoce niezawodnych i solidnych urządzeń łatwo dostępnych dla wszystkich klientów naszej firmy na całym świecie.

Dmuchawy niskociśnieniowe, to produkty z serii takich jak:
- GT
- H
- SC
- TP
- ZB 100 – 160 VSD
- oraz: ZB 300 – 900

Każda z maszyn z wymienionych powyżej rodzin cechuje się przede wszystkim wspomnianym już bardzo wysokim stopniem niezawodności. I tak na przykład rodzina produktów GT to grupa urządzeń napędzanych za pomocą wewnętrznej przekładni zębatej zapewniającej poza oczywistą niezawodnością, również wysoki poziom wydajności. Są gwarancją zrównoważonej produktywności procesów w wielu branżach i zastosowaniach. Świetnie sprawdzają się w chińskich hutach stali oraz na przykład w złożonych instalacjach olejowych (czy też gazowych) na morzach zachodnich i bliskiego wschodu. Jako jedne z niewielu produktów na rynku mogą pracować ze wszystkimi znanymi gazami. Dmuchawy produkowane z serii produkowane są zgodnie z bardzo rygorystycznymi normami ustalanymi przez Amerykański Instytut Naftowy.

Rodzina dmuchaw – H. To seria stanowiąca kulminację ponad 100 letniego doświadczenia prowadzonej przez nas firmy. Kompresory te bazując na wykorzystanych przy ich produkcji innowacyjnych technikach inżynieryjnych oraz łącząc w sobie najwyższej klasy technologie gwarantują wszystkim swoim aktualnym i przyszłym użytkownikom dostarczenie powietrza pozbawionego cząstek oleju. Wszystkie kompresory z grupy mogą pracować z przepływem do 42 000 m³/h w przypadku konfiguracji wielostopniowych oraz do 85 000 m³/h w przypadku sprężarek wykonanych w wariancie jednostopniowym. Cechuje je wspomniana już wcześniej maksymalna możliwa wydajność oraz wysoki poziom oszczędności energii.
Grupa kompresorów ZB 300 – 900 to rodzina jednostopniowych dmuchaw odśrodkowych ze zintegrowaną przekładnią o takiej samej nazwie proponowanych klientom przez naszą firmę. Zastosowane w niej innowacyjne rozwiązania, jak na przykład unikalna budowa łożysk gwarantuje użytkownikom maksymalną oszczędność energii w trakcie dostarczania powietrza całkowicie czystego pozbawionego cząstek oleju oraz wszystkich innych możliwych zabrudzeń zgodnie z normą ISO 8573-1 oraz certyfikatem Klasa 0 (2010).

Atlas Copco – Sprężarki odśrodkowe to również podkategoria produktów średniociśnieniowych, obfitująca w znane i szanowane na całym świecie produkty.

Dmuchawy średniociśnieniowe, to produkty z serii takich jak:
- GT
- H
- SC
- T
- ZH
- ZH 350+
- oraz, ZH+

Produkty z rodziny T to urządzenia skonstruowane, dzięki wieloletniemu doświadczeniu inżynierów pracujących w naszej firmie w zakresie złożonych zastosowań. Znajdując swoje zastosowanie w najbardziej wymagających procesach technologicznych stają się jedynymi w swoim rodzaju kompresorami do użytkowania na przykład w przemyśle petrochemicznym. Dmuchawy z serii mogą pracować przy ciśnieniu na wylocie do 40 bar i możliwym przepływie do 50 000 m³/h oraz produkowane są zgodnie z rygorystycznymi normami Amerykańskiego Instytutu Naftowego. Cechuje je nadzwyczajna wydajność oraz oczywista wysoka niezawodność.

Kompresory z grupy ZH350+ to zaś produkty, które zostały opracowane pod katem zapewnienia swoim użytkownikom maksymalnej możliwej oszczędności energii a co za tym idzie zniwelowania kosztów związanych z jej zużyciem. Mogąc pracować z bardzo wysoką prędkością obrotową gwarantują dużą wydajność. Zapewniają dostarczenie powietrza całkowicie czystego pozbawionego wszelkich możliwych zabrudzeń, w tym rzecz jasna również cząstek oleju, zgodnie z normą ISO 8573-1 oraz certyfikatem Klasa 0 (2010) zapewniającą zerowe ryzyko skażenia powietrza i zerowe ryzyko wystąpienia strat w konsekwencji tego powstałych. Wszystkie podzespoły oraz elementy konstrukcji maszyny są bardzo łatwo dostępne, przez co ich konserwacja, montaż oraz demontaż nie sprawiają praktycznie żadnych problemów (minimalny czas przestoju urządzenia). Zainstalowany w dmuchawie, zaawansowany system sterowania i kontroli, zapewnia pożądaną wydajność oraz oczywistą niezawodność. System posiadający możliwość praktycznie nieograniczonej modyfikacji proponuje obsługę dodatkowych czujników. Maszyna do rąk klienta dostarczana jest w wersji natychmiastowo gotowej do uruchomienia. Maksymalnie uproszczony proces montażu i demontażu nie wymaga doprowadzenia powietrza z innego źródła. Kompresor wystarczy po prostu podłączyć do źródła zasilania i włączyć.

Wszystkich naszych zainteresowanych klientów zachęcamy również do bardziej szczegółowego zapoznania się z ofertą, zarówno średnio jak i niskociśnieniowych sprężarek odśrodkowych – Atlas Copco.
Atlas Copco sprężarki odśrodkoweSprężarki powietrza i gazów Atlas Copco