Slide background
Slide background

Formularz kontaktowy

 

Atlas Copco – Sprężarki śrubowe i tłokowe do performacji PET.

Atlas Copco – Sprężarki śrubowe i tłokowe do performacji PET należą do rodziny produktów chętnie wybieranych przez klientów naszej firmy. Dmuchawy z tej kategorii to maszyny takie jak seria DX/DN, LE/LT, P czy też ZD.

Każdy z wymienionych powyżej rodzin produktów obfituje w maszyny oferujące szeroki wachlarz możliwości zastosowania oraz proponuje pracę z wieloma rozbieżnymi wartościami ciśnienia, dając tym samym naszym klientom możliwość użycia dmuchaw w najróżniejszych miejscach pracy. Każdy z kompresorów należący do kategorii to maszyny konstruowane głownie pod względem zapewnienia swoim użytkownikom najwyższego możliwego poziomu niezawodności z równoczesnym uwzględnieniem maksymalnej możliwej redukcji kosztów związanych z zużyciem energii oraz prac wymaganych podczas wymaganej obsługi serwisowej maszyn.

Urządzenia DX/DN oraz LE/LT – świetnie dbające o portfel naszego klienta. Przyszłego użytkownika dmuchaw z serii.

Produkt DX/DN to urządzenie, które dzięki połączeniu niezwykle trwałej konstrukcji, wyposażonej w tłumiącą dźwięki obudowę oraz najnowszych technologii stało się niesamowicie wszechstronnym i pożądanym na rynku kompresorem.
Maszyna najlepiej sprawdzi się tam, gdzie wymagane jest dostarczenie powietrza najwyższej jakości, maksymalnie czystego i pozbawionego cząstek oleju. Posiadany przezeń certyfikat Klasa 0 (2010) uzyskany zgodnie z rygorystyczną normą ISO 8573-1 gwarantuje dostarczenie powietrza z 0 ryzykiem skażenia. Produkt poza możliwością pracy z powietrzem przystosowany jest również do działania z azotem – poprzez specjalistyczne wykonanie pierścieni tłokowych oraz pierścieni uszczelniających. Produkty z serii, jak i wszystkie inne z kategorii cechuje wysoki poziom oszczędności energii. W przypadku tej maszyny został on osiągnięty dzięki zastosowaniu napędu o zmiennej prędkości obrotowej (zaoszczędzenie nawet 35% energii). Urządzenie cechuje również bardzo uproszczony proces montażu oraz zainstalowany weń zaawansowany system sterowania i monitoringu – Elektronikon.

Dmuchawa LE/LT zaś to jedno z najbardziej niezawodnych urządzeń na rynku świetnie sprawujących się w przemyśle. Opracowane zostały z najwyższą dbałością o jakość wykonania oraz wyposażone zostały w aluminiowy tłok ze smarowaniem olejowym naszej firmy, gwarantujący niespotykaną wręcz bezawaryjność i najniższe koszty eksploatacji. Przystosowane zostały do infrastruktury gdzie wymagane jest ciśnienie o wartości 10, 15 lub 30 barów. Urządzenia z tej serii mogą pracować niezależnie lub w prosty sposób zostać połączone w sieć maszyn typu OEM. Cechuje je przede wszystkim wysoka niezawodność osiągniętą dzięki unikalnej, solidnej budowie, maksymalnie zniwelowane koszty związane z eksploatacja dmuchawy, łatwa i niedroga obsługa serwisowa oraz oczywiście bardzo pożądana w wielu miejscach pracy oszczędność przestrzeni zapewniona poprzez niewielki rozmiar maszyny.

Atlas Copco – Sprężarki śrubowe i tłokowe do performacji PET to poza szczegółowo opisanymi powyżej produktami, również kompresory z rodziny ZD oraz P.

Seria P swoim użytkownikom gwarantuje wzorcową wręcz niezawodność oraz bardzo niski koszt związany z eksploatacją. Dostarczają powietrza w całości pozbawionego cząstek oleju oraz wszelkich innych zanieczyszczeń zgodnie z normą ISO 8573-1 oraz certyfikatem Klasa 0 (2010).
Ciśnienie na wyjściu to zakres pomiędzy minimalną wartością 25 bar aż do maksymalnej wartości 40 bar. Solidne i przystosowane do ciągłej pracy maszyny dostarczają swoim użytkownikom powietrze w sposób bezpieczny, co jest równie istotne jak wspomniane już niskie koszty oraz gwarantowana czystość dostarczanego powietrza. W zakresie mocy do 160 kW dostarczane są, jako produkty niebywale małe – 3-stopniowe. W wyższej klasie mocy natomiast (powyżej 160kW) naszym klientom proponowane są w wersji 4-stopniowej. Cechuje je maksymalna możliwość oszczędności energii, zainstalowany weń zaawansowany system sterowania i kontroli – Elektronikon oraz bardzo uproszczony proces montażu.

Rodzina ZD zaś to połączenie znanych na całym świecie maszyn ZR, które swoim użytkownikom dostarczają czyste, pozbawione cząstek oleju powietrze (norma ISO 8753-1 oraz certyfikat Klasa 0 (2010)) pod średnim ciśnieniem oraz niezwykle wydajnych kompresorów klasy D dostarczających powietrze o ciśnieniu maksymalnie sięgającym 40 bar. Podobnie jak inne produkty z kategorii swoim aktualnym i przyszłym użytkownikom oferują przede wszystkim najwyższy możliwy stopień oszczędności energii oraz niskie koszty obsługi serwisowej.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych klientów do bliższego zapoznania się z opisanymi powyżej produktami: Atlas Copco – Sprężarki śrubowe i tłokowe do performacji PET.
Atlas Copco sprężarki śrubowe i tłokowe do performacji PET Sprężarki powietrza i gazów Atlas Copco