Slide background
Slide background

Formularz kontaktowy

 

Generatory prądu nowej generacji!

Firma Export-Import Machońko oferuje Klientom szeroką gamę generatorów prądu. Dzięki długotrwałej współpracy z firmą Atlas Copco możemy zaproponować Państwu innowacyjne agregaty prądotwórcze tego cenionego na rynku międzynarodowym producenta, które cechują się niezawodnością zapewniającą stały dopływ energii elektrycznej niezależnie od sytuacji. Gwarantujemy również trwałość, dzięki której produkty z naszego katalogu będą służyły Państwu przez wiele lat.

W naszej ofercie znajdują się zarówno urządzenia stacjonarne, jak i przewoźne. Agregaty stacjonarne są najlepszym rozwiązaniem dla tych, którym zależy na niezawodnym źródle zasilania. Maszyny formy Atlas Copco sprawdzą się w każdego rodzaju zadań, również w sektorze budowlanym.

W przypadku działalności o ruchomym charakterze najlepiej sprawdzą się urządzenia przewoźne, które z powodzeniem dostarczą energii wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne. Na szczególną uwagę zasługuje łatwość transportu agregatów Atlas Copco, która ułatwia i przyspiesza przemieszczanie generatorów.

Szukasz innych maszyn? Zajrzyj do kategorii technika budowlana!

Brak produktów.