Slide background
Slide background

Formularz kontaktowy

 

Pompy głębinowe – sprawdź, jaka będzie idealna dla Ciebie

Wszędzie tam, gdzie należy coś przepompować, idealnie sprawdzą się nasze pompy głębinowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pompy statycznej, czy głębinowej, u nas znajdziesz najlepsze rozwiązanie.

W trosce o naszych Klientów oferujemy tylko najlepsze urządzenia do odwadniania. Priorytetem jest dla nas wydajność, ponieważ to ona sprawia, że nasze pompy są korzystnym rozwiązaniem zarówno dla użytkowników, jak i środowiska (dzięki niewielkiemu zużyciu paliwa). Dokładamy także wszelkich starań, by dostarczać urządzenia kompaktowe, łatwe do przetransportowania. Modułowa konstrukcja sprawia, że jedno narzędzie sprawdza się w wielu zastosowaniach. Ponadto nasze pompy są trwałe i proste w obsłudze, a Klienci mogą wybierać spośród urządzeń elektrycznych, wysokoprężnych lub benzynowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujący sprzęt budowlany: pompy przenośne (o wydajności do 2500 l/min przy masie własnej 26 kg), odśrodkowe oraz zanurzeniowe, charakteryzujące się wysoką wydajnością (nawet do 16 500 l/min) i maksymalną wysokością podniesienia rzędu 85 metrów.

Brak produktów.