Slide background
Slide background

Formularz kontaktowy

 

Systemy sprężonego powietrza

Instalacje te odpowiedzialne są za dostarczanie, uzdatnianie, wytwarzanie i magazynowanie sprężonego powietrza. Do jego wytwarzania niezbędne są sprężarki powietrza. Jego uzdatnianie odbywa się przy pomocy osuszaczy, chłodnic, separatorów wody i filtrów. Do magazynowania powietrza niezbędne są zbiorniki ciśnieniowe. A oczyszczone poprzez system powietrze wędruje przy pomocy rur.

Istnieją dwa typy systemów. Oba z nich znajdują się w naszej ofercie. Możemy wyróżnić:


*Systemy bezolejowe – używane są w aplikacjach, które nie tolerują nawet małej ilości oleju w sprężonym oleju. Przykładem takiego systemu są sprężarki śrubowe bezolejowe.
*Systemy olejowe – używa się ich przy mniej wymagających aplikacjach, które tolerują obecność oleju. Przykładem są sprężarki z wtryskiem oleju.

W naszej ofercie znajdują się również inne komponenty do podanych. Wśród nich znajdują się:


* generatory azotu i tlenu,
* urządzenia niskociśnieniowe – dmuchawy,
* systemy medyczne do wytwarzania powietrza i próżni.

O naszej firmie

Technika sprężonego powietrza jest nam szczególnie bliska, gdyż zajmuje się nią od wielu lat. Nasza firma może pochwalić się dużym doświadczeniem, gdyż w branży znajdujemy się już od wielu lat. Wyróżnia nas dokładna znajomość rynku, dzięki czemu możemy dostarczać naszym klientom najlepsze aktualne systemy i dopasowywać je do ich potrzeb. Jesteśmy na bieżąco z nowościami technologicznymi i zawsze dobieramy rozwiązania, które dają klientom najwięcej możliwości.

Współpracujemy z ekspertami w branży. Obsługujemy zarówno klientów z przemysłu , małe i średnie firmy jak i klientów indywidualnych. Zajmujemy się dostarczaniem specjalistycznych narzędzi dla przemysłu budowlanego. Cenimy sobie wysoką jakość, którą staramy się dostarczać naszym klientom w naszych usługach i produktach. Do swoich systemów wybieramy artykuły marek uznanych, które cechuje solidność wykonania i trwałość. Staramy się dobierać artykuły, które wykorzystują najnowocześniejsze technologie. Nowoczesność i wysoka jakość jest niezwykle ważna dla profesjonalistów. Decyduje o efektywności prac remontowo-budowlanych oraz ich końcowym efekcie.

Wśród proponowanych przez naszą firmę rozwiązań jedynie te poddane wnikliwej selekcji, których jakości jesteśmy pewni bez żadnego cienia wątpliwości. Narzędzi i maszyn oferowanych przez naszą firmę nie znajdzie się w marketach i przeciętnych sklepach z narzędziami. Korzystanie z nich jest bezpieczne i dostosowane do wymogów prawnych, aktualnych norm, a czas pracy – dzięki nim – jest maksymalnie skrócony.

Zapraszamy na naszą stronę!

Brak produktów.