Atlas Copco – Mobilne bezolejowe sprężarki tłokowe Automan

Mobilna bezolejowa sprężarka tłokowa Automan to bardzo dobry wybór do wszechstronnych zastosowań o mniejszym przepływie sprężonego powietrza, w granicach 1,4 l/s – 3,2 l/s.

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Kompaktowe bezolejowe sprężarki tłokowe Automan

Mobilna bezolejowa sprężarka tłokowa Automan to bardzo dobry wybór do wszechstronnych zastosowań o mniejszym przepływie sprężonego powietrza, w granicach 1,4 l/s – 3,2 l/s. Aby móc korzystać ze sprężarki wystarczy podłączyć ją do prądu. Moc silnika wynosi od 0,75 kW do 1,5 kW W przypadku niektórych modeli transport sprężarki jest ułatwiony dzięki zamontowanych kółkom lub uchwytom. Ta kompaktowa sprężarka wykonana jest z aluminium, co sprawia, że jest lekka i może być bardzo szybko przestawiona w inne miejsce, w zależności od zapotrzebowania.
Bezolejowa sprężarka tłokowa Automan to urządzenie wydajne i łatwe w konserwacji. Przestoje są ograniczone do minimum dzięki braku konieczności wymiany oleju oraz kołnierzowemu połączeniu silnika elektrycznego z blokiem sprężarki. Bezolejowa technologia skutkuje wytwarzaniem czystego sprężonego powietrza do stosowania w miejscach wymagających zachowania szczególnej czystości.

Atlas Copco – Mobilne bezolejowe sprężarki tłokowe Automan

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

  Zadzwoń do nas!

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

  Dane adresowe

  Export-Import Machońko

  ul. Piękna 16
  60-591 Poznań / POLAND
  E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

  Telefon

  Telefon: 0048 61 841 77 95
  Telefon: 601 421 070, 607 258 618
  Fax: 0048 61 847 33 72
  Infolinia: 801 000 284

  Mapa