Atlas Copco – Bezolejowa dmuchawa odśrodkowa ZB VSD+

Dmuchawa ZB VSD+ znajduje zastosowanie wszędzie, gdzie potrzebne jest wytwarzanie sprężonego powietrza o niskim ciśnieniu – w oczyszczalniach ścieków, drukarniach, w przemyśle spożywczym, chemicznym i nie tylko.

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Profesjonalna bezolejowa dmuchawa odśrodkowa ZB VSD+

Dmuchawy wytwarzają nieprzerwany dopływ powietrza, przy czym są bardzo wydajne. Ekonomiczna technologia VSD (variable speed drives) czyli o napędu o zmiennej prędkości pozwala na dostosowanie przepływu powietrza do potrzeb w danej chwili. W dmuchawach ZB zastosowano najnowszą technologię łożysk magnetycznych, dzięki czemu są bardzo kompaktowe. Dmuchawy pracują bardzo cicho i generują niski poziom drgań, dzięki czemu są bezpieczne dla pracowników.

Wysoką jakość produkowanego wolnego od oleju powietrza potwierdza certyfikat ISO 8573-1 klasy 0. System sterowania Elektronikon dba o sprawne i bezpieczne działanie dmuchawy. Inteligentny system monitorowania posiada automatyczne rozwiązania zapewniające wysoką wydajność oraz umożliwia także zdalne sterowanie, na przykład za pomocą smartfonu.

Atlas Copco – Bezolejowa dmuchawa odśrodkowa ZB VSD+

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

  Zadzwoń do nas!

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

  Dane adresowe

  Export-Import Machońko

  ul. Piękna 16
  60-591 Poznań / POLAND
  E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

  Telefon

  Telefon: 0048 61 841 77 95
  Telefon: 601 421 070, 607 258 618
  Fax: 0048 61 847 33 72
  Infolinia: 801 000 284

  Mapa