Atlas Copco – Bezolejowe dmuchawy krzywkowe ZL (VSD)

Dmuchawy krzywkowe ZL są w stanie wydajnie działać nawet w trudnych warunkach, jak wysokie temperatury i położenie. Są tanie w eksploatacji, łatwe w montażu i niezawodne.

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Bezolejowe dmuchawy krzywkowe ZL

Dmuchawy krzywkowe ZL są w stanie wydajnie działać nawet w trudnych warunkach, jak wysokie temperatury i położenie. Są tanie w eksploatacji, łatwe w montażu i niezawodne. Nie zajmują wiele miejsca, a dodatkowo można je połączyć z innymi układami.
Dmuchawa ZL posiada manometr do odczytu ciśnienia, na życzenie może zostać wyposażona w kontroler VSD z panelem Elektronikon Mk5, dzięki któremu sterowanie i monitoring stanu urządzenia jest niezwykle łatwy.
Dmuchawa krzywkowa ZL jest przydatna wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na sprężone powietrze o niskim ciśnieniu – w oczyszczalniach ścieków, transporcie pneumatycznym, przemyśle spożywczym czy chemicznym. W urządzeniach zastosowana jest sprawdzona w różnych warunkach, wyporowa technologia dmuchaw trójkrzywkowych.

Atlas Copco – Bezolejowe dmuchawy krzywkowe ZL (VSD)

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

  Zadzwoń do nas!

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

  Dane adresowe

  Export-Import Machońko

  ul. Piękna 16
  60-591 Poznań / POLAND
  E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

  Telefon

  Telefon: 0048 61 841 77 95
  Telefon: 601 421 070, 607 258 618
  Fax: 0048 61 847 33 72
  Infolinia: 801 000 284

  Mapa