Atlas Copco – Bezolejowe, wielostopniowe dmuchawy i wentylatory wyciągowe ZM

Bezolejowa, wielostopniowa dmuchawa odśrodkowa i wentylator wyciągowy ZM to najlepsze urządzenia dla zastosowań wymagających gazu lub sprężonego powietrza o niskim ciśnieniu.

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Bezolejowe, wielostopniowe dmuchawy odśrodkowe i wentylatory wyciągowe ZM

Bezolejowa, wielostopniowa dmuchawa odśrodkowa i wentylator wyciągowy ZM to najlepsze urządzenia dla zastosowań wymagających gazu lub sprężonego powietrza o niskim ciśnieniu. Urządzenie jest efektywne energetycznie i solidne. Różne akcesoria i możliwości konfiguracji sprawiają, że dmuchawę ZM można dopasować do specyficznych potrzeb. Moc dmuchawy może wynosić od 4 kW do 2 600 kW, a ciśnienie robocze od 0,14 bar do 1,7 bar. Znajdzie zastosowanie w branżach takich jak górnictwo, oczyszczanie ścieków, energetyka, przemysł chemiczny i petrochemiczny, przemysł spożywczy i przemysł ogólny. Prace konserwacyjne są łatwe i ograniczone do minimum. Doskonałej jakości materiały z jakich wykonane są bezolejowe, wielostopniowe dmuchawy i wentylatory wyciągowe ZM zapewniają trwałość na lata.

Atlas Copco – Bezolejowe, wielostopniowe dmuchawy i wentylatory wyciągowe ZM

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

  Zadzwoń do nas!

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

  Dane adresowe

  Export-Import Machońko

  ul. Piękna 16
  60-591 Poznań / POLAND
  E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

  Telefon

  Telefon: 0048 61 841 77 95
  Telefon: 601 421 070, 607 258 618
  Fax: 0048 61 847 33 72
  Infolinia: 801 000 284

  Mapa