Atlas Copco – Rotacyjna bezolejowa dmuchawa śrubowa ZS (VSD)

Rotacyjna bezolejowa dmuchawa śrubowa ZS (VSD)

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Rotacyjna bezolejowa dmuchawa śrubowa ZS (VSD)

Bezolejowa, rotacyjna dmuchawa ZS VSD pozwala na sporo zaoszczędzenie energii, w każdej branży, gdzie potrzebne jest sprężone powietrze o stosunkowo małym ciśnieniu. Koszty jej eksploatacji są o średnio 30% w porównaniu z dmuchawami krzywkowymi. Dodatkowo nowoczesna technologia VSD (Variable Speed Drive) polega na zmianie prędkości napędu w zależności od potrzeb, zapewniając, że dmuchawa nie pobiera więcej energii, niż to konieczne. Urządzenie spełnia normę jakości ISO 9001, natomiast certyfikat ISO 8573-1 klasy 0 gwarantuje uzyskanie świetnej jakości czystego, wolnego od oleju powietrza.
Dmuchawy bezolejowe ZS pracują nie tylko wydajnie, ale także niezwykle cicho, dzięki eliminującej hałas obudowie. Montaż urządzeń jest łatwy, a zainstalowane inteligentne systemy sterowania i monitorowania zwiększają ich bezawaryjność i bezpieczną pracę. Rotacyjne bezolejowe dmuchawy znajdą doskonałe zastosowanie w oczyszczalniach ścieków, przemyśle spożywczym, chemicznym i petrochemicznym, oraz w wielu innych branżach przemysłu.

Atlas Copco – Rotacyjna bezolejowa dmuchawa śrubowa ZS (VSD)

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

  Zadzwoń do nas!

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

  Dane adresowe

  Export-Import Machońko

  ul. Piękna 16
  60-591 Poznań / POLAND
  E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

  Telefon

  Telefon: 0048 61 841 77 95
  Telefon: 601 421 070, 607 258 618
  Fax: 0048 61 847 33 72
  Infolinia: 801 000 284

  Mapa