Atlas Copco – Generator azotu NGP PSA

Własny generator azotu to duży komfort. Pozwala na obniżenie kosztów zewnętrznych oraz uniezależnienie od dostawców azotu w każdej sytuacji.

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Wydajny generator azotu NGP PSA

Generator NGP z technologią PSA jest prosty w montażu oraz eksploatacji. Generowany azot jest wymaganej jakościowo czystości – od 95-99,999% – dzięki molekularnym sitom węglowym. Generatory zapewniają wysoki przepływ gazu.
Zastosowana w generatorze technologia PSA (pressure swing adsorption) czyli technologia adsorpcji zmiennociśnieniowej, gwarantuje wysoką wydajność, co przekłada się na szybki zwrot wydanych na urządzenie pieniędzy. System NGP gwarantuje ciągłość wytwarzania azotu. Przykładami dziedzin dla których własny generator azotu jest niezwykle przydatny są między innymi obróbka metali oraz przemysł spożywczy i napojowy.

Generator azotu NGP PSA jest gotowy do działania zaraz po zamontowaniu – jedyne co trzeba mu zapewnić to dopływ sprężonego, suchego powietrza. Precyzyjne wykonany z doskonałych, sprawdzonych materiałów generator NGP PSA zapewnia efektywną i bezpieczną pracę przez długie lata.

Atlas Copco – Generator azotu NGP PSA

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

  Zadzwoń do nas!

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

  Dane adresowe

  Export-Import Machońko

  ul. Piękna 16
  60-591 Poznań / POLAND
  E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

  Telefon

  Telefon: 0048 61 841 77 95
  Telefon: 601 421 070, 607 258 618
  Fax: 0048 61 847 33 72
  Infolinia: 801 000 284

  Mapa