Atlas Copco – Generator tlenu OGP PSA

Generator tlenu OGP to niezależność i wygoda produkowania wysokiej czystości tlenu, dokładnie tam, gdzie jest potrzebny.

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Description seo: Generator tlenu OGP PSA do wytwarzania tlenu w miejscu użytkowania

Samodzielny generator OGP PSA do wytwarzania tlenu w miejscu użytkowania

Generator tlenu OGP to niezależność i wygoda produkowania wysokiej czystości tlenu, dokładnie tam, gdzie jest potrzebny. W dodatku można zaoszczędzić na kosztach związanych z dostawą i uzupełnianiem tego gazu.
Generator jest gotowy do działania zaraz po podłączeniu sprężarki i osuszacza, które dostarczą suche, sprężone powietrze. Urządzenie wytwarza tlen na zasadzie adsorpcji zmiennociśnieniowej (PSA). Granulki z zeolitu mają za zadanie oddzielać cząsteczkę tlenu od innych gazów znajdujących się w powietrzu. System OGP jest w stanie pracować w trybie ciągłym.
Generowany tlen jest doskonałej, 90-95% czystości, możliwa też jest produkcja ozonu. Nadaje się do wykorzystania w każdej branży, a szczególnie polecany jest dla zastosowań medycznych, oczyszczania ścieków czy dla przemysłu szklarskiego.

Atlas Copco – Generator tlenu OGP PSA

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

  Zadzwoń do nas!

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

  Dane adresowe

  Export-Import Machońko

  ul. Piękna 16
  60-591 Poznań / POLAND
  E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

  Telefon

  Telefon: 0048 61 841 77 95
  Telefon: 601 421 070, 607 258 618
  Fax: 0048 61 847 33 72
  Infolinia: 801 000 284

  Mapa