Atlas Copco – Membranowe generatory azotu NGM i NGM+

Wysokiej jakości membranowe generatory azotu NGM i NGM+

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Membranowe generatory azotu NGM i NGM+

Generatory azotu NGM i NGM+ z innowacyjną technologią membranową, pozwalają na uzyskiwanie azotu dokładnie w miejscu zapotrzebowania, co znacznie zmniejsza koszty produkcji. Urządzenie może pracować w czasie ciągłym, co wyeliminuje potrzebę postojów innych maszyn. Produkowany gaz jest wysokiej czystości – zawiera 95-99% azotu. Wydatek przepływu gazu w przypadku serii NGM wynosi od 5 do 500 Nm³/h. Generatory wyposażone są w elektryczne panele sterujące, co ułatwia ich obsługę, zwiększa ich wydajność i zmniejsza ryzyko awarii.
Działanie generatora opiera się na membranowej separacji składników powietrza. Należy pamiętać, aby dostarczane za sprężarki do generatora azotu powietrze było dobrze osuszone. Istnieje możliwość dostosowania generatora do konkretnych zastosowań. Urządzenie znajdzie doskonałe zastosowanie między innymi w ochronie przeciwpożarowej , przemyśle naftowym i morskim, w pompowaniu opon lub produkcji opakowań. Zdecydowanie się na generator to mądry i ekonomiczny wybór, sprawiający, że firma staje się bardziej samowystarczalna.

Atlas Copco – Membranowe generatory azotu NGM i NGM+

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

  Zadzwoń do nas!

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

  Dane adresowe

  Export-Import Machońko

  ul. Piękna 16
  60-591 Poznań / POLAND
  E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

  Telefon

  Telefon: 0048 61 841 77 95
  Telefon: 601 421 070, 607 258 618
  Fax: 0048 61 847 33 72
  Infolinia: 801 000 284

  Mapa