Centralny sterownik systemów medycznych ES-Medical

Centralny sterownik ES-Medical umożliwia kontrolę nad sprężarkami i osuszaczami, aby uzyskać najwyższe bezpieczeństwo pacjentów i uzyskanie wysokiej efektywności energetycznej systemów medycznych.

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Centralny sterownik systemów medycznych ES-Medical

Centralny sterownik ES-Medical umożliwia kontrolę nad sprężarkami i osuszaczami, aby uzyskać najwyższe bezpieczeństwo pacjentów i uzyskanie wysokiej efektywności energetycznej systemów medycznych. Ten nowoczesny system kontroli jest niezawodny, umożliwia sterowanie z jednego punktu i ograniczenie kosztów – dzięki regulacji działania urządzeń i ciśnienia, co skutkuje stabilizacją pracy i optymalizacją zużycia energii. Nowy moduł GatewayTM Profibus / Modbus gwarantuje doskonałą łączność. Funkcje monitorowania i alarmowania systemu są zgodnie z normą ISO 7396-1, a oprogramowanie jest zgodnie ze ścisłymi standardami oprogramowania medycznego EN 62304. Centralny sterownik systemów medycznych ES-Medical to ogromna wygoda i pewność, że wszystko co dzieje się w systemie medycznym jest prawidłowe. Inwestycja jaką jest system kontroli zwróci się dzięki osiągniętym dzięki niej oszczędnościom.

Centralny sterownik systemów medycznych ES-Medical

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

Zadzwoń do nas!

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

Dane adresowe

Export-Import Machońko

ul. Piękna 16
60-591 Poznań / POLAND
E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

Telefon

Telefon: 0048 61 841 77 95
Telefon: 601 421 070, 601 92 42 78
Fax: 0048 61 847 33 72
Infolinia: 801 000 284

Mapa