Atlas Copco – Centralny sterownik systemów medycznych ES-Medical

Centralny sterownik ES-Medical umożliwia kontrolę nad sprężarkami i osuszaczami, aby uzyskać najwyższe bezpieczeństwo pacjentów i uzyskanie wysokiej efektywności energetycznej systemów medycznych.

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Centralny sterownik systemów medycznych ES-Medical

Centralny sterownik ES-Medical umożliwia kontrolę nad sprężarkami i osuszaczami, aby uzyskać najwyższe bezpieczeństwo pacjentów i uzyskanie wysokiej efektywności energetycznej systemów medycznych. Ten nowoczesny system kontroli jest niezawodny, umożliwia sterowanie z jednego punktu i ograniczenie kosztów – dzięki regulacji działania urządzeń i ciśnienia, co skutkuje stabilizacją pracy i optymalizacją zużycia energii. Nowy moduł GatewayTM Profibus / Modbus gwarantuje doskonałą łączność. Funkcje monitorowania i alarmowania systemu są zgodnie z normą ISO 7396-1, a oprogramowanie jest zgodnie ze ścisłymi standardami oprogramowania medycznego EN 62304. Centralny sterownik systemów medycznych ES-Medical to ogromna wygoda i pewność, że wszystko co dzieje się w systemie medycznym jest prawidłowe. Inwestycja jaką jest system kontroli zwróci się dzięki osiągniętym dzięki niej oszczędnościom.

Atlas Copco – Centralny sterownik systemów medycznych ES-Medical

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

  Zadzwoń do nas!

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

  Dane adresowe

  Export-Import Machońko

  ul. Piękna 16
  60-591 Poznań / POLAND
  E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

  Telefon

  Telefon: 0048 61 841 77 95
  Telefon: 601 421 070, 607 258 618
  Fax: 0048 61 847 33 72
  Infolinia: 801 000 284

  Mapa