Medyczny osuszacz powietrza MED(+)

Osuszacz adsorpcyjny MED(+) służy do uzdatniania medycznego powietrza, aby uzyskać pozbawione wilgoci, czyste powietrze, odpowiednie do zastosowania w szpitalach.

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Nowoczesny medyczny osuszacz powietrza MED(+)

Międzynarodowy certyfikat gwarantuje najwyższą jakość otrzymywanego medycznego powietrza. Zastosowany w osuszaczu innowacyjny system filtracyjny MED + jest obecnie najbardziej zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem. Wielostopniowa filtracja przekształca powietrze ze sprężarki medycznej w powietrze o wymaganych, ściśle określonych dla powietrza medycznego parametrach. 7 etapów obejmuje eliminację wody, oleju, dwutlenek węgla, zanieczyszczenia gazowe, bakterie oraz inne najdrobniejsze cząstki.

Nowoczesna konstrukcja zaworu zastosowana w urządzeniu zapewnia stabilną pracę, nawet przy zmiennych przepływach dostarczanego powietrza. Dzięki wysokiej wydajności eksploatacja osuszacza jest wysoce opłacalna. Kompaktowy, niewielki rozmiar urządzenia pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Po łatwej instalacji, medyczny osuszacz powietrza MED(+) jest gotowy do działania. Urządzenie jest wstępnie certyfikowane, dzięki czemu proces certyfikacji po instalacji jest znacznie uproszczony.

Medyczny osuszacz powietrza MED(+)

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

Zadzwoń do nas!

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

Dane adresowe

Export-Import Machońko

ul. Piękna 16
60-591 Poznań / POLAND
E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

Telefon

Telefon: 0048 61 841 77 95
Telefon: 601 421 070, 601 92 42 78
Fax: 0048 61 847 33 72
Infolinia: 801 000 284

Mapa