Atlas Copco – Medyczny system powietrzny uAIR

Certyfikowany medyczny system powietrzny uAIR

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Medyczny system powietrzny uAIR

System uAIR pozwala na uzyskanie powietrza medycznego niezwykłej czystości. W medycznym zastosowaniu doskonałej jakości i pozbawione oleju powietrze to absolutna konieczność. Gwarantuje to uzyskany przez system certyfikat ISO 8573-1 klasy 0. Urządzenia doskonale oczyszczą nawet zanieczyszczone na wlocie powietrze. System uAIR to specjalistyczne sprężarki i osuszacza, zaprojektowane tak, aby pracować nieprzerwanie i bezawaryjnie. Każde urządzenie jest dokładnie skontrolowane pod kątem jakości i przetestowane, ponieważ wiemy, że w branży medycznej nie ma miejsca na kompromisy. System jest zgodny z normą jakości ISO 7396-1, także pod względem wymogów związanych z systemem alarmowania i monitoringu. Nowoczesny centralny kontroler ES-Medical pozwala zarządzać i monitorować system powietrza medycznego w szpitalu przez internet.
W szerokiej gamie oferowanych w systemie uAIR sprężarek medycznych, jest dostępnych 5 różnych technologii, o zróżnicowanym zakresie ciśnień i przepływów: tłokowe, zębate, spiralne, śrubowe oraz z wtryskiem wody.
Medyczny systemem powietrznym uAIR to 100% kontroli nad produkcją oraz dostawą gazów medycznych. System gwarantuje bezpieczeństwo pacjentów i sprzętu medycznego. Wszystkie urządzenia uAIR są certyfikowane i spełniają przepisy i wymogi medyczne, są więc gotowe do natychmiastowej instalacji.

Atlas Copco – Medyczny system powietrzny uAIR

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

  Zadzwoń do nas!

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

  Dane adresowe

  Export-Import Machońko

  ul. Piękna 16
  60-591 Poznań / POLAND
  E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

  Telefon

  Telefon: 0048 61 841 77 95
  Telefon: 601 421 070, 607 258 618
  Fax: 0048 61 847 33 72
  Infolinia: 801 000 284

  Mapa