Atlas Copco – Medyczny System Próżniowy mVAC

Bezolejowe sprężarki HX i HN-15 wyposażone są w 2 stopnie sprężania i moc do 160 kW.

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Medyczny System Próżniowy mVAC

System mVAC składa się z 2 do 6 chłodzonych powietrzem i smarowanych olejem pomp próżniowych typu rotacyjnego oraz centralnego sterownika z inteligentnym, graficznym interfejsem użytkownika.

Medyczne pompy próżniowe mogą funkcjonować również niezależnie, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie przepływu podciśnienia, które jest w danym momencie potrzebne. Każda z pomp posiada swój indywidualny sterownik.

Ten niezawodny system posiada też zapasowe zasilanie w razie awarii poszczególnych komponentów. Rozwiązanie takie zwiększa energooszczędność.

System Próżniowy mVAC posiada dużą trwałość i wytrzymałość. Zastosowane pompy próżniowe są wykonane z kompozytu węglowego, który z czasem nie ulega rozkładowi ani zużyciu.

Cały system jest wstępnie certyfikowany dla zastosowania w medycynie, aby proces certyfikacji podczas instalacji był szybki i bezproblemowy.

Atlas Copco – Medyczny System Próżniowy mVAC

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

  Zadzwoń do nas!

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

  Dane adresowe

  Export-Import Machońko

  ul. Piękna 16
  60-591 Poznań / POLAND
  E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

  Telefon

  Telefon: 0048 61 841 77 95
  Telefon: 601 421 070, 607 258 618
  Fax: 0048 61 847 33 72
  Infolinia: 801 000 284

  Mapa