Atlas Copco – Sprężarki tłokowe Automan AF/AC ze smarowaniem olejowym (1,5 – 8,1 kW)

Seria sprężarek tłokowych AF/AC Automan stanowi kompaktowe, wszechstronne i niezawodne źródło sprężonego powietrza do zastosowań o niewielkim przepływie sprężonego powietrza

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Sprężarka tłokowa ze smarowaniem olejowym AUTOMAN

Nowoczesne sprężarki tłokowe AF/AC Automan ze smarowaniem olejowym, przeznaczone są do wszechstronnych zastosowań, wymagających niewielkiego przepływu sprężonego powietrza. Urządzenia cechuje niezawodność i wysoka trwałość. Moc sprężarki wynosi 1,5-8,1 kW. Do każdego z urządzeń dołączamy zestawy oryginalnych części zamiennych, co ułatwia ewentualną naprawę.

Seria sprężarek tłokowych AF posiada bezpośredni napęd z silnikiem elektrycznym oraz wbudowane zabezpieczenie przeciwprądowe, konieczne do pracy bezobsługowej. Urządzenia te są mobilne i łatwe w obsłudze. Blok tłokowy w tych sprężarkach wykonany jest z wysokiej jakości stopu aluminium.

Seria niskoobrotowych sprężarek wtryskowych AC jest wysoce dostosowana do wymagań Klienta. Pojemność odbiorników tych sprężarek to szeroki przedział 27 do 500 litrów w przypadku pracy w poziomie, lub do 270 litrów przy pracy w pionie. Napęd urządzenia jest pasowy. Blok tłokowy jest żeliwny. Większe modele dostępne są z filtrami powietrza i chłodnicami.

Wysokiej jakości aluminiowe sprężarki tłokowe AF

Sprężarki AF w naszej ofercie uwzględniają mobilność i łatwość obsługi. Blok sprężarki jest wykonany ze stopu aluminium o wysokiej jakości, takiego jak stosowany w silnikach samochodów sportowych. Taka konstrukcja gwarantuje dobrą wymianę ciepła oraz wysoką wytrzymałość na rozciąganie.

Sprężarki tłokowe AC z napędem pasowym

Niskoobrotowe sprężarki tłokowe AC z napędem pasowym i blokiem żeliwnym są trwałym źródłem sprężonego powietrza. W większych modelach oferujemy także chłodnice końcowe i papierowe suche filtry powietrza stosowane w przemyśle motoryzacyjnym, które zapewniają czystość powietrza w zależności od potrzeb.

Wydajność, FAD (l/s) 1,7 l/s – 12,9 l/s
Wydajność, FAD 6,1 m³/h – 46,72 m³/h
Moc zainstalowanego silnika 1,5 kW – 8,1 kW
Ciśnienie robocze 0 bar(e) – 0 bar(e)

Atlas Copco – Sprężarki tłokowe Automan AF/AC ze smarowaniem olejowym (1,5 – 8,1 kW)

Zadzwoń do nas!

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

Dane adresowe

Export-Import Machońko

ul. Piękna 16
60-591 Poznań / POLAND
E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

Telefon

Telefon: 0048 61 841 77 95
Telefon: 601 421 070, 607 258 618
Fax: 0048 61 847 33 72
Infolinia: 801 000 284

Mapa