Atlas Copco – Śrubowa sprężarka olejowa LE Snow

Tłokowa sprężarka z wtryskiem oleju LE Snow jest doskonała do naśnieżania terenu. Tego typu sprężarki są bardzo energooszczędne, a przy tym są w stanie wydajnie i bez przerwy działać.

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Niezawodna śrubowa sprężarka olejowa LE Snow

Tłokowa sprężarka z wtryskiem oleju LE Snow jest doskonała do naśnieżania terenu. Tego typu sprężarki są bardzo energooszczędne, a przy tym są w stanie wydajnie i bez przerwy działać. Potrafią pracować w trudnych warunkach pogodowych, nawet przy bardzo niskich temperaturach. Łatwa konserwacja i dobra dostępność wymiennych podzespołów sprawia, że sprężarki LE Snow są proste w eksploatacji i stanowią inwestycję na długie lata. Minimalna zawartość oleju w sprężonym powietrzu powoduje, że sprężarka jest przyjazna dla środowiska naturalnego.
Sprężarka śrubowa LE Snow to przydatne urządzenie dla firm zajmujących się naśnieżaniem. Doskonale współpracuje z armatkami śnieżnymi i urządzeniami wytwarzającymi śnieg. Jest idealna do naśnieżania wszelkiego rodzaju powierzchni, na przykład stoków narciarskich.

Wydajność, FAD (l/s)

0 l/s – 0 l/s

Wydajność, FAD

7,6 m³/h – 133,8 m³/h

Moc zainstalowanego silnika

1,5 kW – 15 kW

Ciśnienie robocze

10 bar(e) – 30 bar(e)

Atlas Copco – Śrubowa sprężarka olejowa LE Snow

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

  Zadzwoń do nas!

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

  Dane adresowe

  Export-Import Machońko

  ul. Piękna 16
  60-591 Poznań / POLAND
  E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

  Telefon

  Telefon: 0048 61 841 77 95
  Telefon: 601 421 070, 607 258 618
  Fax: 0048 61 847 33 72
  Infolinia: 801 000 284

  Mapa