Atlas Copco – Aluminiowe sprężarki tłokowe LE/LT ze smarowaniem olejowym

Olejowe sprężarki tłokowe LE/LT są bardzo wydajne, działają w szerokim przedziale wartości ciśnienia i posiadają wszechstronne zastosowanie.

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Aluminiowe sprężarki tłokowe LE/LT ze smarowaniem olejowym

Wykorzystanie w nich lekkiego materiału, jakim jest aluminium oraz silnika typu V, sprawiło że zmniejszyła się częstotliwość drgań oraz wydłużony został czas pracy. Dlatego są szczególnie polecane zakładom przemysłowym, dla których ważna jest możliwość ciągłej pracy sprężarki. Sprężarki LE/LT są wytrzymałe i nie potrzebują częstego serwisowania, dzięki czemu zostają zredukowane koszty oraz czasy przestojów. Tego typu sprężarki pracują w najniższym osiągalnym przedziale temperatur. Dodatkowo są bardzo proste w obsłudze.
Blok sprężarki jest bezpośrednio połączony z silnikiem, dlatego sprężarka zajmuje niewiele miejsca, sprawiając, że może zostać ustawiona nawet w zakładach o niewielkiej przestrzeni.

Produkowane przez sprężarki powietrze jest bardzo dobrej jakości – pozostałości oleju są minimalne, a w zestawieniu z filtrami oraz osuszaczami uzyskuje się wysokiej jakości, czyste powietrze.
Sprężarki LE/LT ze smarowaniem olejowym dzielą się na dwa rodzaje – jednostopniowe oraz uzyskujące wyższe ciśnienie sprężarki dwustopniowe.

Wydajność, FAD (l/s)

0 l/s – 0 l/s

Wydajność, FAD

7,6 m³/h – 133,8 m³/h

Moc zainstalowanego silnika

1,5 kW – 15 kW

Ciśnienie robocze

10 bar(e) – 30 bar(e)

Atlas Copco – Aluminiowe sprężarki tłokowe LE/LT ze smarowaniem olejowym

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

  Zadzwoń do nas!

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

  Dane adresowe

  Export-Import Machońko

  ul. Piękna 16
  60-591 Poznań / POLAND
  E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

  Telefon

  Telefon: 0048 61 841 77 95
  Telefon: 601 421 070, 607 258 618
  Fax: 0048 61 847 33 72
  Infolinia: 801 000 284

  Mapa