Atlas Copco – Adsorpcyjne osuszacze powietrza

Wydajne i niezawodne adsorpcyjne osuszacze powietrza

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Adsorpcyjne osuszacze powietrza

Adsorpcyjne osuszacze powietrza służą do uzdatniania sprężonego powietrza i są doskonałe do zastosowania w przemyśle. Uzyskujemy dzięki temu świetnej jakości powietrze, co pomaga w utrzymaniu infrastruktury, przede wszystkim sprężarki, w jak najlepszym stanie i bezawaryjności przez długi okres czasu. Nasze osuszacze są łatwe w obsłudze i energooszczędne. System sterowania i kontroli monitoruje pracę osuszaczy, aby pracowały jak najwydajniej. Sposób regeneracji tych urządzeń jest zróżnicowany. W zależności od rodzaju są trzy sposoby. Regeneracja na zimno, wykorzystująca tylko sprężone powietrze, na ciepło, wykorzystująca ciepło powstałe podczas sprężania. Trzeci sposób polega na zastosowaniu podgrzewającej powietrze zewnętrznej dmuchawy oraz częściowym wykorzystaniem sprężonego powietrza. Najnowsze zastosowane technologie pozwalają na uzyskanie punktu rosy w przedziale temperatur -20 do -70 °C. W naszej ofercie znajdują się dwukolumnowe oraz bębnowe adsorpcyjne osuszacze powietrza.

Bębnowe osuszacze powietrza wyróżniają się wyjątkową energooszczędnością, a osuszacze dwukolumnowe pozwalają na uzyskanie najniższego przedziału punktu rosy.

Atlas Copco – Adsorpcyjne osuszacze powietrza

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

  Zadzwoń do nas!

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

  Dane adresowe

  Export-Import Machońko

  ul. Piękna 16
  60-591 Poznań / POLAND
  E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

  Telefon

  Telefon: 0048 61 841 77 95
  Telefon: 601 421 070, 607 258 618
  Fax: 0048 61 847 33 72
  Infolinia: 801 000 284

  Mapa