Chłodnicze osuszacze powietrza

Osuszacz stanowi niezastąpioną ochronę systemu sprężania powietrza przed korozją, dzięki czemu w prosty sposób uniknąć można awarii.

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Niezawodne chłodnicze osuszacze powietrza

Osuszacz chłodniczy posiada niewielkie wymagania konserwacyjne, dzięki czemu przestoje ograniczone są do minimum. Zaraz po łatwym montażu urządzenie jest gotowe do wykonywania swojej pracy.

Osuszacze chłodnicze redukują wilgotność powietrza zmniejszając jego temperaturę, za pomocą sprężarki i wymiennika ciepła w obiegu chłodzącym. Para wodna skrapla się w wyniku schłodzenia powietrza, a następnie zostaje usunięta, a sprężone powietrze zostaje ogrzane do odpowiedniej temperatury. Osuszacze powietrza pracują bardzo wydajnie – pobierają niewielkie ilości energii, dlatego bardziej opłacalne jest zdecydowanie się na ich zakup, zamiast tracić czas i pieniądze na naprawy systemu spowodowane korozją.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie chłodnicze osuszacze powietrza wykonane są z doskonałej jakości materiałów, co gwarantuje ich wytrzymałość oraz bezpieczeństwo pracy.

Chłodnicze osuszacze powietrza

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

Zadzwoń do nas!

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

Dane adresowe

Export-Import Machońko

ul. Piękna 16
60-591 Poznań / POLAND
E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

Telefon

Telefon: 0048 61 841 77 95
Telefon: 601 421 070, 601 92 42 78
Fax: 0048 61 847 33 72
Infolinia: 801 000 284

Mapa