Atlas Copco – Membranowe osuszacze powietrza

Membranowe osuszacze powietrza to urządzenia w których elementem roboczym jest specjalna membrana z włókien polimerowych, przez którą przenikają na zewnątrz cząsteczki pary wodnej i zanieczyszczeń.

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Membranowe osuszacze powietrza

Membranowe osuszacze powietrza to urządzenia w których elementem roboczym jest specjalna membrana z włókien polimerowych, przez którą przenikają na zewnątrz cząsteczki pary wodnej i zanieczyszczeń. Wpuszczanie sprężonego powietrza do systemu powietrznego zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia korozji. Może to skutkować awariami i wymuszonymi przestojami. Dlatego warto zainwestować w dobry osuszacz. Osuszacze membranowe mogą zostać doskonale zintegrowane ze sprężarką.
Membranowy osuszacz powietrza sprawia, że uzyskujemy uzdatnione, bardzo czyste i suche sprężone powietrze. Urządzenie jest wydajne i trwałe, wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Osuszacze membranowe nie wymagają zasilania energią elektryczną, a ich praca jest bardzo cicha. Przetestowane w różnych warunkach, zapewniają wysokie bezpieczeństwo stosowania. W naszej ofercie dostępne są osuszacze membranowe do wielu rodzajów sprężarek, także kolejowych.

Atlas Copco – Membranowe osuszacze powietrza

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

  Zadzwoń do nas!

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

  Dane adresowe

  Export-Import Machońko

  ul. Piękna 16
  60-591 Poznań / POLAND
  E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

  Telefon

  Telefon: 0048 61 841 77 95
  Telefon: 601 421 070, 607 258 618
  Fax: 0048 61 847 33 72
  Infolinia: 801 000 284

  Mapa