Membranowe osuszacze powietrza

Membranowe osuszacze powietrza to urządzenia w których elementem roboczym jest specjalna membrana z włókien polimerowych, przez którą przenikają na zewnątrz cząsteczki pary wodnej i zanieczyszczeń.

Chcesz poznać cenę? Masz pytania? Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy!

Membranowe osuszacze powietrza

Membranowe osuszacze powietrza to urządzenia w których elementem roboczym jest specjalna membrana z włókien polimerowych, przez którą przenikają na zewnątrz cząsteczki pary wodnej i zanieczyszczeń. Wpuszczanie sprężonego powietrza do systemu powietrznego zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia korozji. Może to skutkować awariami i wymuszonymi przestojami. Dlatego warto zainwestować w dobry osuszacz. Osuszacze membranowe mogą zostać doskonale zintegrowane ze sprężarką.
Membranowy osuszacz powietrza sprawia, że uzyskujemy uzdatnione, bardzo czyste i suche sprężone powietrze. Urządzenie jest wydajne i trwałe, wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Osuszacze membranowe nie wymagają zasilania energią elektryczną, a ich praca jest bardzo cicha. Przetestowane w różnych warunkach, zapewniają wysokie bezpieczeństwo stosowania. W naszej ofercie dostępne są osuszacze membranowe do wielu rodzajów sprężarek, także kolejowych.

Membranowe osuszacze powietrza

MASZ PYTANIA? Podaj swój numer telefonu!

Zadzwoń do nas!

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Masz pytania, wątpliwości? Nasi konsultanci pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Czekamy na maile i telefony. Zapewniamy szybką i rzetelną odpowiedź, gwarantujemy profesjonalne porady i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich nie jasności.

Dane adresowe

Export-Import Machońko

ul. Piękna 16
60-591 Poznań / POLAND
E-mail: biuro@machonko.poznan.pl

Telefon

Telefon: 0048 61 841 77 95
Telefon: 601 421 070, 601 92 42 78
Fax: 0048 61 847 33 72
Infolinia: 801 000 284

Mapa